poster

Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit

Unstable Fables: Tortoise vs. Hare (2008)

Animacion, Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Stars RS | e martë | 06:45

Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Breshka dhe lepuri e urrejnë njëri tjetrin. Shkaktojnë dëme të ndërsjellta në çdo hap. Për ta vendosur më në fund se cili prej tyre është më superior, vendosin të marrin pjesë në garën e madhe të shekullit. Nisen bashkë me fëmijet e tyre.

Fotot

Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepuritPërralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Filmi i Kikirikëve (2015)

  image
  Ndërkohë që Çarli Braun, bën gjithçka për të fituar simpatinë e 'Flokëkuqes' që sapo ka ardhur në shkollë, qenushi i tij Snupi, bën të pamundurën për të mundur...
 • Fabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebe (2008)

  image
  Kur para derës së shtëpisë tre derrkuce gjejnë një këlysh ujku, të pafajshëm, vendosin ta marrin dhe ta rrisin si të ishte i tyre. Derrkucet nuk e kuptojnë se...
 • Aeroplanët (2013)

  image
  Dasti Krophoper është një avion i vogël, spërkatës arash, që ka frikë nga lartësitë dhe një ëndërr të çmendur për tu bërë garues. Dastin e stërvit Skiper, një...
 • Shkencëtari i vogël Sid: Filmi (2013)

  image
  Sidi dhe Gabriela kanë fituar një konkurs, ku mund të vizitojnë një Museum Modern Shkencor. Atje do të njihen me shumë miq të rinj.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.