poster

Shtetasi Duejn

Citizen Duane (2006)

Komedi | Kanada
FilmBox Stars RS | Sot | 19:35

Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.33/10
(3 Voto)

Fotot

Shtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi DuejnShtetasi Duejn

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një Burrë i Përkryer (1999)

  Sot
  image
  Sër Robert Chiltern është një ministër i suksesshëm i qeverisë, dhe ka një grua të dashur. Ai rrezikon ti humbasë të gjitha këto kur znj.Cheveley shfaqet në...
 • Dy prej nesh (2008)

  Sot
  image
  Jean-Christian Ranu (Daniel Auteuil) është një llogaritar pak tuhaf, i cili jeton pa plane. Nga ana tjetër, Gilles Gabriel (Alain Chabat) është këngëtar i muzikës...
 • Dating & New York (2021)

  Sot
  image
  Once upon a time in New York City....they swiped right.
 • Mjederat magjike (2010)

  Sot
  image
  Historia e Monikës 11-vjeçare, e cila e fajëson veten e saj për problemet në shtëpi. Vajza e vogël mendon se, kur do të fitojë konkursin shkencor, babai i saj do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.