Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.3/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Në ditëlindjen e Hannesit asgjë nuk shkon siç duhet. Grindet me të dashurën, Marian, sepse në vend që të kalojë me të momente romantike, preferon të bëhet pjesë e aventurave zbavitëse me pjesën tjetër të Krokodilëve, ashtu si në kohët e vjetra. Shokët e grupit ia rregullojnë humorin, nga të cilët merr një dhuratë surprizë - biletë për në pistën e hapur të gokartit. Gjatë garave të çmendura në pistë, ndodh një aksident dhe makina e Frankut përmbyset. Në spital rezulton se Franku ka çarje të mëlçisë dhe i nevojitet një transplant i pjesshëm nga një person i afërt. Dhurues mund të jetë vetëm vëllai i tij më i madh, Dennis, i cili që nga seria e parë ndodhet në burg... Për të shpëtuar jetën e Frankut, Krokodilët kanë vetëm një rrugdalje - duhet të ndihmojnë Dennisin të arratiset nga burgu. Prova e parë përfundon me dështim spektakolar. Grupit i duhet të marrë veten dhe me ndihmën e të gjithë anëtarëve të hartojë një plan të ri. Përfundimisht, kjo luftë e ashpër për mbijetëse - më e rrezikshmja dhe njëkohësisht e fundit nga ato që të lenë pa frymë dhe janë aventura të paharrura - edhe kësaj rradhe finalizohet me sukses.

Fotot

Krokodilat e Suburbia 3Krokodilat e Suburbia 3Krokodilat e Suburbia 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vicky the Viking (2009)

  image
  The story of a young Viking boy who accompanies his father, the chief of their village, and his men on their adventures -- and often is the person who uses his...
 • Vicky and the Treasure of the Gods (2011)

  image
  Viking village Flake's chief Halvar orders clever, tiny son Wickie to rob a knights convoy. The warriors have to take over but fail to see Wicki being abducted...
 • Arratia e Katër Putrave (1993)

  image
  Filmi është një realizim i ri i filmit i versionit të parë të vitit 1963, i cili flet për tre kafshë të cilat udhëtojnë përmes maleve dhe fushave të pafundme në...
 • Kung Fu Panda 2 (2011)

  image
  Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.