Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të cilin vajza e saj, dërgon kandidimin e saj për Kryetar Bashkie. Kur Kryebashkiaku aktual nuk është më në gjendje që të përmbushë detyrat e tij, Meri është e detyruar të marrë pushtetin në qytetin e vogël plot me borxhe. Gruaja e kupton shpejt se nuk ka gjëra të pamundura kur ka kaq shumë duar të përzemërta për ndihmë.

Fotot

Kryetarja e bashkisë pastiçiereKryetarja e bashkisë pastiçiereKryetarja e bashkisë pastiçiereKryetarja e bashkisë pastiçiereKryetarja e bashkisë pastiçiere

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një Burrë i Përkryer (1999)

  Sot
  image
  Sër Robert Chiltern është një ministër i suksesshëm i qeverisë, dhe ka një grua të dashur. Ai rrezikon ti humbasë të gjitha këto kur znj.Cheveley shfaqet në...
 • Dy prej nesh (2008)

  Sot
  image
  Jean-Christian Ranu (Daniel Auteuil) është një llogaritar pak tuhaf, i cili jeton pa plane. Nga ana tjetër, Gilles Gabriel (Alain Chabat) është këngëtar i muzikës...
 • Dating & New York (2021)

  Sot
  image
  Once upon a time in New York City....they swiped right.
 • Mjederat magjike (2010)

  Sot
  image
  Historia e Monikës 11-vjeçare, e cila e fajëson veten e saj për problemet në shtëpi. Vajza e vogël mendon se, kur do të fitojë konkursin shkencor, babai i saj do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.