Fotot

Njeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu MerimangëNjeriu Merimangë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • E shkuar e errët (2021)

  Sot
  image
  Zara dhe Brajani bëjnë jetën e përkryer në një qytet të vogël, deri kur Zara shmang heroikisht një grabitje dhe bëhet lajm kryesor. Fama e padëshiruar rizgjon të...
 • Unë jam numri 4 (2011)

  Sot
  image
  Alienët ekzistojnë dhe luftojnë një luftë nëntokësore dhe të padukshme për të eliminuar njëri-tjetrin. Janë dy raca, Lorenianët, të ngjashëm me ne, që janë...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  Sot
  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • Magjistari dhe gjarpri i bardhe (2011)

  Sot
  image
  Regjisori i kësaj historie, Ching Siu-Tung, e mbështet filmin e tij në legjendën e vjetër kineze për një herbarist, i cili bie na dashuri me Gjarpërin e Bardhë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.