Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.02/10
(108 Voto)

Fotot

Harry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i AzkabanitHarry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 7 Vjet Në Tibet (1997)

  Sot
  image
  Një histori e vërtetë, ajo e Heinrich Harrer. Një eksplorues i cili u zhduk për 7 vjet. Një udhëtim i mrekullueshëm që nisi aty ku bota mbaronte. Miqësia me Dalai...
 • Jeta e ekploratorit Amundsen (2019)

  Sot
  image
  Jeta dhe biografia e eksploratorit të njohur norvegjez Roald Amundsen, njeriu i parë që arriti të prekë nga afër Polin e Jugut
 • Perandoria e Ndaluar (2014)

  Sot
  image
  Hartografi i shekullit të 18-të, Xhonatan Grin ndërmerr një udhëtim shkencor nga Evropa drejt lindjes. Ai kalon përmes Transilvanisë dhe mbërrin në një fshat ku...
 • Arktiku (2018)

  Sot
  image
  Mads Mikkelsen. Një burrë i bllokuar në Arktik pas përplasjes së avionit, duhet të vendosë nëse të qëndrojë në sigurinë relative të kampit të improvizuar, apo të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.