Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mekaniku (2011)

  e premte
  image
  Artur Bishop është një vrasës profesionist me një kod strikt dhe një talent unik për të eliminuar pa lënë gjurmë viktimat e tij. Vdekja e mikut dhe mentorit të...
 • Agjenti 007: Operacioni Skyfal (2012)

  e premte
  image
  Kur misioni i fundit i Bondit përfundon keq dhe të gjithë agjentët e fshehtë nëpër botë ekspozohen, M-ja detyrohet të sigurojë një vendodhje tjetër për agjencinë,...
 • Pushtimi i fundit (2013)

  e premte
  image
  Pas rrëzimit të një anijeje jashtëtokësore ne vitin 1947, një skuadër e specialzuar krijohet për të mbrojtur njerëzit. Por jashtëtokësorët sulmojnë 66 vjet më...
 • Pandorum (2009)

  e premte
  image
  Historia e dy astronautëve që zgjohen nga një gjumë i rëndë në bordin e një anije kozmike. Në këtë botë të re ata kuptojnë që nuk janë vetëm, por me banorë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.