PËRMBLEDHJE

In New York, the drug-addicted Syd is consumed by drink and drugs - missing his girlfriend London, who broke up with him six months ago after a two-year relationship. When Syd finds that London's friends throw a going away party for her, he decides to go to the party without an invitation. But first he meets the banker and drug-dealer, Bateman, in a bar to buy coke, and he invites his new acquaintance to go to the party with him. While locked in the bathroom with Bateman snorting coke and drinking booze, Syd recalls moments of his relationship with London, inclusive that he had never said "I love you" to his girlfriend despite her countless requests. Bateman also "open his heart" under the influence of cocaine and tells his impotence problem to Syd; in the end he convinces Syd to talk to London.

Fotot

LondonLondonLondonLondonLondonLondonLondonLondonLondonLondonLondon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjithçka dhe Asgjë (2020)

  image
  Carrie Coon, Oona Roche: Jeta e një sipërmarrësi amerikan dhe familjes së tij fillon të marrë një kthesë të mbrapshtë kur ata shpërngulen në një çiflig në një...
 • Ngjyrat e dashurisë (2021)

  image
  Bibliotekarja e papunë, Tejlor bashkohet në luftën e vëllait të saj për të shpëtuar hotelin e vogël të qytetit nga kthetrat e manjatit, Xhoel Shinan. Por gjërat...
 • A Tale of Love and Desire (2021)

  image
  Ahmed, 18, French of Algerian origin, grew up in the suburbs of Paris. At the university, he meets Farah, a young Tunisian girl, full of energy, who has just...
 • Agimi (1927)

  image
  Një fermer problematik (George O'Brien) dhe e dashura e tij e fshehtë (Margaret Livingston) po planifikojnë të vrasin gruan e tij (Janet Gaynor). Histori e bukur,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.