Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Konferentsiya (2020)

  Sot
  image
  Natalia, a nun from a remote Russian monastery, comes to Moscow 17 years after the terrorist attack in Dubrovka Theatre. She was sent there to organise a memorial...
 • Pari (2020)

  Sot
  image
  The search of Pari, an Iranian woman in her 40s, for her son, who came to Athens to study but has gone missing, will take her on a journey from the darkest...
 • Faji në yjet tanë (2014)

  Sot
  image
  Bazuar ne romanin e suksesshem te autorit Xhon Grin, drama romantike "E Shkruar ne Yje", na njeh me historine e Hazel Grace Lancaster dhe Augustus Waters, te...
 • Mashtruesi (2001)

  Sot
  image
  Edhe pse u imagjinua si film 30-minutësh antologjik, „Furacak“ megjithatë u bë film i gjatë. I themeluar mbi një histori me të njejtën emër nga ana e Filip K....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.