Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

Djali i Danielit, Boberi, kishte nevojë për një operacion të ndërlikuar ortopedik dhe terapi të gjatë intensive. Rodni Friman, i riu zezak që Danieli mori në shtëpinë e tij dhe e rriti si një bir, ishte bërë shkrimtar i njohur dhe ofroi të çonte Danielin dhe Boberin në San Francisko dhe të paguante operacionin. Aty Danieli u njoh me doktoreshën Brajëni Adeër, një fizioterapiste e zonja që do të merrej me rehabilitimin e Boberit. Ata e ftuan Brajënin në shtëpi për Krishtlindje, por Sara, vajza e Danielit, duke mos dashur të përdhoste kujtimin e së ëmës, se priti mirë vizitën e saj. A do ta hapte përsëri Danieli zemrën për dashurinë?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tornado (2009)

  image
  Pjeri, një njeri i ri i dëshpëruar, vendos ti ndihmojë Tornados, një kalë emocionalisht i torturuar. Kur Pjeri kërkon ndihmë nga një pëshpëritës kuajsh, ai niset...
 • Pas gjurmëve (1978)

  image
  Periudha e pas luftës. Fëmijët vërejnë një banor të ri, xha Lipen, në lagjen ku jetojnë. Sapo ai vendoset në këtë lagje, një tjetër person endet andej, duke...
 • Shoku ynë Tili (1981)

  image
  Tili është një nxënës i vështirë që bëhet problem për familjen dhe shkollën dhe i sjell shqetësime sidomos mësuese Besës. Fëmijë si Tili kërkojnë një kujdes të...
 • Të rrisësh Izin (2012)

  image
  Historia prekëse e dy motrave jetime dhe mësues së tyre, që me ndihmën e saj, i ndryshoi jetën përgjithmonë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.