Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.15/10
(33 Voto)

Fotot

Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2Grabitësit magjikë 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bunraku (2010)

  Sot
  image
  Në një të ardhme ku njerëzit luftojnë duke përdorur artet marciale dhe shpatat, një i ri misterioz, një barist dhe një samurai bashkojnë forcat, secili në kërkim...
 • Krokodilat e Suburbia 3 (2011)

  Sot
  image
  Në ditëlindjen e Hannesit asgjë nuk shkon siç duhet. Grindet me të dashurën, Marian, sepse në vend që të kalojë me të momente romantike, preferon të bëhet pjesë e...
 • Skautistët aventurierë (2010)

  Sot
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • Gruaja e Mrekullive 1984 (2020)

  Sot
  image
  Megjithëse me fuqitë e saj të plota, Wonder Woman mban një profil të ulët duke kryer veprime heroike në mënyrë të fshehtë. Por papritmas, asaj do ti do të duhet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.