Fotot

Vrasësi i kung fuVrasësi i kung fu

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kodi Momentum (2015)

  image
  Olga Kurylenko, James Purefoy. Pasi identiteti i saj i vërtetë zbulohet gjatë vjedhjes së disa diamantëve, nje eksperte e misioneve të fshehta vihet nën...
 • Rajoni 13 Ultimatumi (2009)

  image
  3 vjet më vonë, Damieni dhe Leito rikthehen në Rajonin 13, zonën e ndaluar, pa ligje dhe rregulla, qe tani sundohet nga 5 kapo bandash, në tentativë për të...
 • Vrasësi: Agjenti 47 (2015)

  image
  Rupert Friend, Hannah Ware. Bazuar ne videolojën mjaft të skuksesshme. Një vrasës i krijuar gjenetikisht për të qenë perfekt, bashkohet me një vajzë për t'i...
 • 12 Raunde (2015)

  image
  Dean Ambrose. I futur në kurth nga kolegë të tij për një vrasje që nuk e ka kryer, nje polic bën të pamundurën për të pastruar emrin e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.