poster

Liza përmes pasqyrës

Alice Through the Looking Glass (2016)

Aksion, Familjar, Fantazi, Dramë, Animacion, Komedi, Histori, Dokumentar, Muzikë, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Tajlandë, Mbretëria e Bashkuar, Indi, Kanada
Regjia: James Bobin
Tring Collection | 23.6.24 | 23:30

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(18 Voto)

PëRMBLEDHJE

Wasikowska, Johnny Depp. Kur Liza gjen një pasqyrë magjike dhe rikthehet në Botën e çudirave, ajo zbulon se miku i saj Kapelabërësi nuk është vetvetja dhe për ta shpëtuar do t'i duhet të ndërmarrë një aventurë të rrezikshme.

Fotot

Liza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrësLiza përmes pasqyrës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kristali i magjepsur (1982)

  image
  Në të shkuarën e largët, në një planet tjetër, një djalë i rracës Gelfli, niset të kërkojë 'kristalin e magjepsur' të zhdukur prej shekujsh... Vetëm kështu ai do...
 • Çarli dhe fabrika e çokollatave (2005)

  image
  Pesë fëmijët më me fat në gjithë botën do të fitojnë biletën për të vizituar fabrikën e çokollatave më të mrekullueshme në botë. Uilli Uonka ka një plan. Ai do të...
 • Thesaret e Pirateve (2020)

  image
  Një grup piratësh udhëtojnë në kohë dhe përfundojnë në botën e ditëve të sotme. Ata do të përballen me të papritura, aventura dhe me armiq të vjetër e të rinj...
 • Një seri ngjarjesh fatkeqe (2004)

  image
  Në këtë film do të shikoni një seri ngjarjesh fatkeqe që iu ndodhin jetimëve Bodeler. Në rolin e xhaxhait të tmerrshëm Konti Olaf, aktori i mirënjohur Jim Carrey.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.