poster

Kërcim dashurie 2: Netët në Havana

Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

Drame, Muzike, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Guy Ferland
FilmBox Plus | Sot | 7:35 e pasdites

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.04/10
(24 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një amerikane e re vjen në Kubë me prindërit pak para revolucionit. Atje e njeh një djalë lokal i cili vëzhgon menjëherë aftësitë e saj të valles dhe fillon romancën me të. Por kur fuqitë e Kastros fillon të dëbojnë amerikanët nga vendi, a do të shkojë o do të mbetet?

Fotot

Kërcim dashurie 2: Netët në HavanaKërcim dashurie 2: Netët në HavanaKërcim dashurie 2: Netët në HavanaKërcim dashurie 2: Netët në Havana

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.