Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.25/10
(24 Voto)

Fotot

Tradhtari tipikTradhtari tipikTradhtari tipikTradhtari tipikTradhtari tipikTradhtari tipik

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fqinji (2008)

  Sot
  image
  Kris Metson dhe gruaja e tij Afro-amerikane blenë një shtëpi në një zonë ku kalimi i makinave, i biçikletave dhe kalimtareve ishte i kufizuar. Fqinji i tyre...
 • Intriga shteterore (2009)

  Sot
  image
  Pas vdekjes së ndihmëses së kongresmenit Stefen Kollins, vdekje e cila fillimisht duket aksidentale, dy gazetarë të Uashington Glob hetojnë dhe arrijnë të marrin...
 • Yoidore tenshi (1948)

  Sot
  image
  After a battle with rival criminals, a small-time gangster is treated by an alcoholic doctor in post-war Japan. The doctor diagnoses the young gangster's...
 • The Art of the Kill (2021)

  Sot
  image
  Angie Dove, her father, and Detective Carter investigate murder, theft, blackmail and fraud at the museum.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.