Vlerësimi i përdoruesit: 3.9/10
(81 Voto)

Fotot

Hitler's Kaput!Hitler's Kaput!Hitler's Kaput!Hitler's Kaput!Hitler's Kaput!Hitler's Kaput!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tigrat e Hekurudhës (2016)

  image
  Ne Kinen e vitit 1941, nje punonjes i hekurudhes (Jackie Chan) drejton nje grup njerezish te zakonshem ne lufte kunder forcave pushtuese japoneze.
 • The Punch (1980)

  image
  Alexandre Dupré is a con artist, accidentally involved in a hunt for microfilm, containing a valuable invention of a recently murdered French scientist.
 • Written Off (1974)

  image
  Careless lives of few Belgrade youths are shattered when Nazis occupy their town in 1941. Soon they join the resistance movement and their activities bring their...
 • Pararoja (2020)

  image
  Jackie Chan. Agjencia elitare e sigurisë, "Vanguard" është e vetmja shpresë mbijetese për një kontabilist që ndiqet nga kriminelët më të rrezikshëm në botë. Për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.