Vlerësimi: 5.4/10

PËRMBLEDHJE

A humorous and inspiring adventure about an ordinary middle school student who strikes up an online friendship with someone bearing the screen name Average Joe, only to discover that he's been corresponding with and giving political advice to the President of the United States

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unpregnant (2020)

  Sot
  image
  A 17-year old Missouri teen named Veronica discovers she has gotten pregnant, a development that threatens to end her dreams of matriculating at an Ivy League...
 • Sepse Kështu Them Unë (2007)

  Sot
  image
  Dafni Uilder është një nënë që snjeh kufij. Ajo është nëna e tre vajzave. Psikologes së qëndrueshme Megit, Majës seksi dhe të pabesë dhe Milit të adhurueshme dhe...
 • Moyi dumky tykhi (2019)

  Sot
  image
  Vadim is twenty-two. He's a sound engineer and a downer. He's going to Canada in three months. Forever. Before the departure he's assigned to record the voice of...
 • Krishtlindje në Rio (2008)

  Sot
  image
  Një komedi brilante italiane me një kast aktorësh komik mjaft të njohur si Christian de Sica, Massimo Ghini dhe Michelle Hunziker. Dy baballarë, të sapo divorcuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.