poster

Unë, vetja ime dhe Irena

Me, Myself & Irene (2000)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Cinemax | 27.9.21 | 09:35

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(51 Voto)

Fotot

Unë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe IrenaUnë, vetja ime dhe Irena

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Takim me prindërit (2000)

  Sot
  image
  Infermieri Greg Fokër takon prindërit e të dashurës së tij përpara se ta propozojë, por babai i saj dyshues është makthi më i keq për ta.
 • Magjia E Kafesë (2016)

  Sot
  image
  Zoi Uolker është një shkencëtare ushqimi të cilën e dërgon shefi në Kolumbi për të krijuar një shije kafeje shumë të veçantë. Në fshatin e Salentos, Zoi njihet me...
 • Under the Autumn Moon (2018)

  Sot
  image
  When an ambitious executive convinces her boss that a picturesque ranch would be perfect for their company retreats, he agrees to let her check it out. However,...
 • Amerikani në Kinë (2008)

  Sot
  image
  „Është koha që të zgjedh një drejtim dhe ai për në Lindjen e Larget më duket po aq i mirë sa të tjerët” - thotë David Braddock (James Snyder, She’s the Man) duke...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.