Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(336 Voto)

Fotot

Transportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLTransportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Transportuesi 2Foto: RTLFoto: RTL

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 12 raunde (2009)

  image
  John Cena. Për të shpëtuar jetën e të dashurës së tij të rrëmbyer nga nje kriminel me të cilin ka pasur të bëjë në të shkuarën, detektivit Deni Fisher i duhet të...
 • Mekaniku (2011)

  image
  Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të...
 • Kodi Momentum (2015)

  image
  Olga Kurylenko, James Purefoy. Pasi identiteti i saj i vërtetë zbulohet gjatë vjedhjes së disa diamantëve, nje eksperte e misioneve të fshehta vihet nën...
 • Marinsi 5: Fushëbeteja (2017)

  image
  Mike 'The Miz' Mizanin. Pasi kthehet në shtëpi dhe tashmë punëtor i ndihmës së shpejtë, ish marinsi Xhejk Karter, vihet në mbrojtje te një njeriu, të cilin një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.