Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(55 Voto)

PëRMBLEDHJE

Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.

Fotot

Zootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëveZootopia: Qyteti i kafshëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rapanzell (2010)

  image
  Hajduti më i kërkuar i mbretërisë, Flynn Rider fshihet në një kullë misterioze dhe aty takon Rapanzëll, një princeshë me flokë të gjatë, që ka edhe veti magjike....
 • Pantera Rozë (2006)

  image
  Bazuar në filmin origjinal të Peter Sellers (1964) Pink Panther. Detektivi Clouseau duhet të zbardhë vrasjen e një traineri të famshëm futbolli dhe të zbulojë se...
 • Skubi Du dhe Fantazma e kuqe (2018)

  image
  Skubi Du rikthehet me një aventurë të re... Këtë herë Fred, Vilma, Dafni dhe Shagi do të përjetojnë një aventurë të paharrueshme në Nju Inglënd. Ata duhet të...
 • Minuscule - Mandibles from Far Away (2018)

  image
  Kur bie dëbora e parë në lëndinë, përgatitja e rezervave për dimër është emergjente. Gjatë grumbullimit një nusepashkë e vogël ngec në një kuti - në Karaibe.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.