poster

Underworld

Underworld (1996)

Komedi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.9/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në shtëpi me prindërit (2006)

  e mërkurë
  image
  Një tridhjetë vjeçar jeton ende me prindërit të cilët punësojnë një vajzë që ta bindë atë të jetojë më vete. Pikërisht këtu fillon argëtimi dhe romanca
 • Nxënësi i ri (2002)

  e mërkurë
  image
  Dizi Herrison është një nxënës i vitit të katërt në shkollë të mesme aspak popullor mes miqve të tij. Në përpjekje për të krijuar një identitet të ri për veten,...
 • Unë, ti dhe Duprija (2006)

  e mërkurë
  image
  O.Wilson, K.Hudson. Carl dhe Molly sapo janë kthyer nga muaji i mjaltit kur në shtëpinë e tyre mbin Randolph Dupree, beqar i regjur dhe shoku i ngushtë i Carl-it....
 • Histori Dashurie e Krishtlindjeve (2017)

  e mërkurë
  image
  Sharlota Marton është drejtore e re falimentuese e cila ëndërron të zgjerojë horizontet, si në fushë biznesi, ashtu edhe në fushë private. Në fund të dhjetorit,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.