PËRMBLEDHJE

While video chatting one night, six high school friends receive a Skype message from a classmate who killed herself exactly one year ago. At first they think it's a prank, but when the girl starts revealing the friends' darkest secrets, they realize they are dealing with something out of this world, something that wants them dead.

Fotot

UnfriendedUnfriended

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të dashurat (1955)

  e hënë
  image
  Një grua e re kthehet në Torino, pas ca vitesh në Romë, për të hapur një butik. Ndërtesa është ende në ndërtimin e sipër, dhe Kelia e gjen veten menjëherë të...
 • The Sun Also Rises (1957)

  e hënë
  image
  A group of disillusioned American expatriate writers live a dissolute, hedonistic lifestyle in 1920s France and Spain.
 • Kopje Perfekte (2018)

  e hënë
  image
  Një shkencëtar fiksohet me idenë e rikthimit në jetë të pjesëtarëve të tij të familjes, të cilët kanë humbur jetën në një aksident.
 • Usamljeni vukovi (2019)

  e hënë
  image
  Film “Usamljeni vukovi” govori o korupciji na visokim pozicijama. Ova zatvorska drama sa noarovskom estetikom ima strukturu sličnu filmu “Ulični psi”, u kojoj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.