Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

PËRMBLEDHJE

Finals at the prestigious University of Dreyskill are finally over and it's time to party. "The Crew", as they are known by their peers and dorm mates, are invited to a rich classmate's hideaway mansion high up in the hills of Colorado. What was supposed to be a weekend of fun and relaxation quickly becomes a trip they will never forget... If they survive! A simple game of prank scare phone calls becomes an intense game of survival and escape when one of the Crew members accidentally calls the wrong person.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jehona te trazuara (1999)

  Sot
  image
  Tom Uizki është një punëtor i zakonshëm që jeton në Çikagoo me gruan dhe djalin e tij. Një natë në një festë që organizonte fqinji i tij, motra e gruas së tij, e...
 • Spiuni Anglez (2020)

  Sot
  image
  Vitet 1960. Gjatë udhëtimeve të tij të shpeshta në Bashkimin Sovjetik, një sipërmarrës britanik Grevill Uajn rekrutohet nga Shërbimi Informativ për ti përcjellë...
 • Rruga e Tmerrit Pjesa 3 - 1666 (2021)

  Sot
  image
  Origjina e mallkimit të Sara Fier më në fund zbulohet dhe plotësohet cikli i plotë i historisë, në një natë që ndryshon jetën e qytezës përgjithmonë
 • Kandidati (2008)

  Sot
  image
  Xhon Behman është një avokat, i cili është i angazhuar me të gjitha forcat dhe ka bindje të plotë për sensin e profesionit të tij deri ditën, kur ai vetë akuzohet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.