PËRMBLEDHJE

Suzanne Stone (Maretto) knows exactly what she wants. She wants to be a television newscaster and she is willing to do ANYTHING to get what she wants. What she lacks in intelligence, she makes up for in cold determination and diabolical wiles. As she pursues her goal with relentless focus, she is forced to destroy anything and anyone that may stand in her way, regardless of the ultimate cost or means necessary.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një natë në Stamboll (2014)

  e mërkurë
  image
  Ekranizimi i shfaqjes shumë e përhapur për keqpëdorimin e grupeve të tifozëve të Liverpulit, gjatë UEFA Ligës së kampionëve në vitin 2005 në Stamboll.
 • Unë, vetja ime dhe Irena (2000)

  Sot
  image
  Një polic i mirë, por me probleme personaliteti, duhet të mbrojë një grua që po i fshihet një të dashuri të korruptuar dhe bashkëpunëtorëve të tij. Çarli, një...
 • Xhoxho Lepuri (2019)

  Sot
  image
  . Fitues i çmimit Oskar. Kur një djalë i vetmuar gjerman zbulon se mamaja e tij fsheh një vajzë hebreje në papafingon e tyre, ai duhet të përballet me...
 • Bedrooms and Hallways (1998)

  Sot
  image
  Keith runs a male bonding group, which was meant to be macho fun, but acts as therapist as dreaded-unmanly emotional and even relational problems prove...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.