Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.61/10
(18 Voto)

Fotot

Tregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetëTregime që marrin jetë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Perspektiva kohore (2019)

  e shtunë
  image
  Një shkencëtar i ri londinez, kryen eksperimente me babanë e tij në një fshat të qetë italian mbi matjen e kohës. Ata shpikin një makinë kohe dhe duke...
 • Drejt Yjeve (2019)

  e shtunë
  image
  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që...
 • Zhbiruesi në luftë (2008)

  e diel
  image
  Meqë prindërit e tij janë vrarë në Luftën e dytë botërore, Tomi është dërguar te kushërinjtë në një fermë në fshatrat e Holandës. Ai është i trishtuar, i zemëruar...
 • Star Trek: Filmi (1979)

  Sot
  image
  Një racë jashtëtokësore, që shkatërron gjithçka që del përpara i është drejtuar tokës. Kapiteni Kirk dhe ekuipazhi i anijes 'Enterprise', do të nisin një mision...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.