PËRMBLEDHJE

I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs intensiv.
Gjithçka duket se po ndryshon për mirë në Hotel Transilvania. Pronari i hotelit Drakula është i shqetësuar se nipi i tij gjysëm njeri, Denisi, nuk do të ruajë trashëgiminë e tij të vampirëve. Ai dhe pasuesit e tij e futën Denisin në një kamp stërvitjeje, por atyre I del dhe nje problem tjeter pas ardhjes së babait të Drakulës, një vampir tradicionalist me emrin Vlad synimi i te cilit eshte te fitoje gjithmone stili i vjeter. Hotel Transilvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të vjetër dhe stilit të ri modern.

Fotot

Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2Hoteli i monstrave 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbie: Big City, Big Dreams (2021)

  Sot
  image
  Barbie goes to New York to attend a summer Performing Arts program. There she meets another Barbie Roberts. Despite their quick friendship the two have to compete...
 • Sing (2016)

  Sot
  image
  Set in a world like ours but entirely inhabited by animals, Buster Moon a dapper koala who presides over a once-grand theater that has fallen on hard times....
 • The Strawberry Shortcake Movie: Sky's the Limit (2009)

  Sot
  image
  After the Berryworks water supply is blocked by a giant rock brought down by a lightning storm, Strawberry Shortcake and her friends are desperate to find a water...
 • A Matter of Loaf and Death (2008)

  Nesër
  image
  Wallace and Gromit have a brand new business. The conversion of 62 West Wallaby Street is complete and impressive, the whole house is now a granary with ovens and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.