Vlerësimi: 4.4/10

PËRMBLEDHJE

Roland Emmerich (Stargate, Independence Day, and Godzilla) brings you John Rhys-Davies in a Monty Pythonesque tale of a band of Crusaders who find themselves in possession of an Alien ship and the Alien to pilot it. Armed with the means to conquer the Holy Land the naive Crusaders set off for a grand crusade only to find themselves not in Jerusalem but at the mercy of an entire alien world....heaven help the Aliens.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spaceballs (1987)

  image
  On the peaceful planet Druidia, King Roland attempts to marry his daughter Princess Vespa to Prince Valium, but Vespa and her loyal droid Dot Matrix escape during...
 • Rikthim në të ardhmen (1985)

  image
  Është viti 1985. Marti Mekflaj, një nxënës shkolle të mesme, ndalon në laboratorin e dr.Emet Braun, për të luajtur me një përforcues. Pak më vonë, ai merr një...
 • Episode nga rruga (2002)

  image
  Nil Oliver është një artist i ri, por babai i tij nuk është dakord me zgjedhjen e tij dhe kërkon ta çojë në Oksford. Gjithçka ndryshon pasi Nili takohet me...
 • Rikthim në të Ardhmen 3 (1990)

  image
  Edhe pasi shkatërrojnë Almanakun dhe koha kthehet përsëri në vijën e saj normale, përsëri ka diçka që sshkon. Dr.Emet Braun dhe makina e kohës goditen nga një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.