The Days of Abandonment

(2005)

Dramë | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PËRMBLEDHJE

Olga's life is shattered when her husband leaves her. This makes her fall into a period of self-degradation and self-destructive behaviors.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.