PËRMBLEDHJE

Zee (Dame Elizabeth Taylor) and Robert Blakeley (Sir Michael Caine) are members of swinging London's upper crust whose unique love-hate marriage heads towards destruction when Robert falls in love with a beautiful young widow named Stella (Susannah York), and Zee goes through a series of scheming adventures to break Robert and Stella up.

Fotot

Zee and Co.Zee and Co.Zee and Co.Zee and Co.Zee and Co.Zee and Co.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lorelei (2020)

  e premte
  image
  Wayland (Pablo Schreiber) is released from prison after 15 years. He reunites with Dolores (Jena Malone), his high school girlfriend, who is now a single mother...
 • Żelazny most (2019)

  e premte
  image
  Kacper, who works as a foreman, has an affair with the wife of his best friend Oskar, also a miner. To meet his mistress, he assigns Oskar to the distant and...
 • Arima (2019)

  e premte
  image
  ARIMA It is the story of four women and a girl who- se existence is disrupted by the sudden arrival of two strangers. One of them is fleeing from the other,...
 • Harresa (2014)

  e premte
  image
  Karolina e Veriut, fundi i viteve 1920. Xhorxhi dhe Serena, çift i sapomartuar, krijojnë një perandori të lëndëve drusore. Kur Serena zbulon të kaluarën e tij,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.