PËRMBLEDHJE

Megan është një vajzë e bukur fshati që dashurohet me Ashtonin, një avokat qyteti në këtë dramë sociale romantike. Ashtoni qëndron në Devon kur dëmton kyçin dhe vendos ta zgjasë qëndrimin atje për shkak të simpatisë që ka për Meganin. Por kur ai largohet me premtimin se do të kthehet, e harron Meganin dhe dashurohet me një tjetër

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gûzen to sôzô (2021)

  e hënë
  image
  An unexpected love triangle, a failed seduction trap and an encounter that results from a misunderstanding, told in three movements to depict three female...
 • Driveways (2019)

  e hënë
  image
  Helping his mom (Hong Chau) as she looks after the house of her recently deceased sister, shy 8-year-old Cody (Lucas Jaye) begins to come out of his shell when he...
 • Babai fantazëm (2011)

  e hënë
  image
  Profesori Amerikan Robert Traum fillon një udhëtim aventuresk dhe argëtues nëpër Bucovina për të gjetur Samiun projektues, i vetmi person i gjallë që mund t'i...
 • Mbreti i ri (2019)

  e hënë
  image
  Romuli dhe Remi, dy barinj dhe vëllezër besnikë, përfundojnë duke marrë pjesë në një udhëtim ku njëri prej tyre do të bëhet themeluesi i kombit më të madh që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.