poster

Die Frau hinter der Wand

Die Frau hinter der Wand (2013)

Triller | Gjermani
Eurochannel | e enjte | 07:35

Vlerësimi: 5.9/10

PËRMBLEDHJE

Shy law student Martin (Vincent Redetzki) falls for his mysterious landlady, Simone (Katharina Heyer), who lives next door behind a thin wall. While trying to find out if she is responsible for the disappearance of the previous tenant, Martin experiences the horror of his first love.

Fotot

Die Frau hinter der WandDie Frau hinter der WandDie Frau hinter der WandDie Frau hinter der WandDie Frau hinter der Wand

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Drakula: Historia e patreguar (2014)

  e diel
  image
  Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon ndihmën e një...
 • Smokingu (2002)

  e diel
  image
  Prodhim i vitit 2002. Një shofer taksie (Jackie Chan), vesh smoking-un me fuqi të mbinatyrshme, të shefit të tij dhe me ndihmën e një shkencëtareje bukuroshe...
 • Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

  e diel
  image
  pas një aksidenti me helikopter, punësohet nga CIA si analist sekret në Wall Street. Ai zbulon një komplot rus për të falimentuar ekonominë amerikane me anë të...
 • Gardianët e Galaksisë 2 (2017)

  e diel
  image
  Chris Pratt, Zoe Saldana. Rojtarët e Galaktikës, duhe të luftojnë për të mbajtur familjen e tyre të bashkuar, ndërkohë që përpiqen të zbulojnë të vërtetën e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.