PËRMBLEDHJE

"Nëse merr vetëm dhjeta në mësime, babai do të dhuroj pushime, që nuk i ke parë as në ëndrra". Ky është premtimi që Keko i bën djalit të tij Nikolo, ndërkohë që nga ana tjetër ai nuk ka mundësi që ti ofrojë atij, qoftë dhe një ditë në plazh për shkak të krizës ekonomike. Por, kur Nikolo arrin të mbajë premtimin, të dy së bashku bab e bir nisen për një aventurë të gjatë, me njohje të reja dhe eksperienca të paharrueshme.

Fotot

Diell me shiDiell me shiDiell me shiDiell me shiDiell me shi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shto edhe Hanin (2015)

  image
  Karolina Morgan entuziazmohet kur motra e saj, Bet, sjell në vizitë të bijën e saj të njohur, Hani Halovejin. Por kur Bet shkon papritmas në rehabilitim, Karolina...
 • Pista (2010)

  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
 • Mr. Bones 2: Back From The Past (2008)

  image
  The story of Hekule, the King of Kuvukiland who is given a gemstone by the dying Kunji Balanadin. The stone is cursed and causes Hekule to become possessed by the...
 • Romeo in Pyjamas (1931)

  image
  Jeff wants to get married to Virginia, but Virginia won't marry until her older, hard-to-please sister Angelica gets married off first. Jeff pretends that a shy,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.