Fotot

Xhandari i San TropezXhandari i San TropezXhandari i San TropezXhandari i San Tropez

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoqërueset e nuses (2011)

  e diel
  image
  Ani është një vajzë beqare rreth të 40 - ave. Jeta e saj është një shkatërrim: biznesi i saj ka falimentuar, ka harxhuar të gjitha kursimet, është lënë nga i...
 • Pa drejtim (2014)

  e hënë
  image
  Billy Crudup, Anton Yelchin. I rrënuar nga vdekja e të birit, një njeri i kalon ditët në varkë duke mbuluar dhimbjen me alkool. Por kur zbulon një kuti me...
 • Qeni polic (2008)

  Sot
  image
  Kur babai i Robit u vra gjatë shërbimit policor, djali e ndjeu veten të vetmuar dhe të lënë mënjanë. Kur një ditë, Robi gjeti mikun e vjetër të babait, Marlowe,...
 • Hajdi (2015)

  Sot
  image
  E shumëdashura Haidi vjen në ekranin e madh! Me më shumë se 50 milion libra të shitura në mbarë botën dhe të përkthyera në më shumë se 50 gjuhë, Haidi është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.