Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.32/10
(25 Voto)

Fotot

Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47Vrasësi: Agjenti 47

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shpejtësi dhe çmenduri 6 (2013)

  image
  Paul Walker, Vin Diesel. Hobs, i është vënë pas një organizate kriminale me shoferë profesionistë, shefi i të cilëve ndihmohet nga e dashura e Domit, që ai...
 • Mbrojtja e fundit (2013)

  image
  Jason Statham. Nje ish agjent i DEA-s, shpërngulet me të bijën në një qytezë të qetë. Por atje ai zbulon se qyteza drejtohet nga një njeri i vetëm, kriminel. I...
 • Rizgjimi (2019)

  image
  Jonathan Rhys Meyers. Pasi zgjohet pa asnjë farë kujtese nga një aksident, një burrë mëson se është i dyshuari kryesor i policisë për hetimin mbi një vrasës...
 • Kodi 999 (2016)

  image
  Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Kate Winslet, Woody Harrelson. Një bandë kriminelësh dhe policësh të korruptuar planifikojne vrasjen e një polici, në mënyrë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.