poster

Garage Sale Mystery: All That Glitters

Garage Sale Mystery: All That Glitters (2014)

Thriller, Krim, Dramë, Mister, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Peter DeLuise

Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(196 Voto)

PËRMBLEDHJE

Jennifer Shannon (Lori Loughlin) has a gift for finding rare treasures hidden in garage sales that she can resell at her consignment store, Rags to Riches. But her keen eye for finding valuables also gets her involved in the criminal investigations that happen at the very second-hand sales she frequents. When Jennifer's friend and self-storage facility owner Martin (Michael Kopsa) turns up murdered-just hours after auctioning off an abandoned storage unit full of unique items to Jennifer-she is immediately pulled on the case as a key eyewitness. Working with Detective Lynwood (Kevin O'Grady), Jennifer helps single out a disgruntled customer as the prime suspect, while she and her business partner, Danielle (Strange), sift through boxes from the auction. As her husband Jason (Bacic) worries about her safety, Jennifer starts to get over her head when there is a break-in at her store, and a run-in with Martin's angry wife. Then, Jennifer and Danielle discover their new merchandise ...

Fotot

Garage Sale Mystery: All That GlittersGarage Sale Mystery: All That Glitters

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vrasje Ne Orient Express (2017)

  image
  Kenneth Branagh, Penelope Cruz. Kur në trenin me të cilin ai po udhëton ndodh një vrasje, hetuesi i famshëm Herkul Puarot, përpiqet të gjejë vrasësin përpara se...
 • Muai i mjaltit vdekjeprues (2010)

  image
  Një çift martohet në Hauai dhe shkon në udhëtim në det ku gjithçka bëhet tmerr.
 • Vrasje në shkëmb (2015)

  image
  Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i...
 • Krime të rënda (2002)

  image
  A.Judd, M.Freeman. Një bashkëshorte e lumtur dhe juriste e suksesshme mëson se i shoqi ka një të kaluar të mistershme si operativ ushtarak dhe ka kryer krime të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.