Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3/10

PëRMBLEDHJE

A girl is staying with her grandparents for the summer, where she meets a horse called Mississippi. Trouble begins when Mississippi is about to be sold, a fight for Mississippi begins.

Fotot

Hands off MississippiHands off MississippiHands off MississippiHands off Mississippi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dita ime më e keqe (2015)

  image
  Falë një hajduti bizhuterish dhe një agjenteje të FBI-së, festa e fundvitit të një adoleshenteje, do të transformohet në aventurën më të madhe të jetës së saj...
 • Bethoven 5 (2003)

  image
  Shoqëroni Bethovenin në gjuetine e tij të thesarit. Ai do të niset me xhaxha Fredin në një qytet minatorësh dhe atje do të zbulojë një legjendë të lashtë, por...
 • Çamarrokët (1985)

  image
  Nje grup femijesh do te nisen per nje aventure te jashtezakonshme pasi kane gjetur nje harte thesari. Por shume shpejt do te zbulojne se nuk jane ata te vetmit qe...
 • Marsupilami (2012)

  image
  Reporteri Dan Zherardo mberrin ne Palombi ne kerkim te nje lajmi te bujshem. Atje takon udherrefyesin e tij Palombiton, i cili beson tek ekzistenca e nje specieje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.