Fotot

Policët e FurisëPolicët e FurisëPolicët e FurisëPolicët e Furisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Policë në rezervë (2010)

  image
  Mark Wahlberg, Will Ferrell. Teri dhe Allen, dy 'policë në rezervë' bien në gjurmët e një krimineli shumë të rrezikshëm. Që nga ky çast fama për ta është vetëm...
 • Luftë me të gjithë (2016)

  image
  Dy policë të korruptuar shantazhojnë çdo kriminel që nuk i bën dot ballë atyre. Sidoqoftë,ngjarjet ndërlikohen nga mbërritja e dikujt që duket më i rrezikshëm se...
 • 4 Shokë të marrosur (1998)

  image
  Four Jack-the-lads find themselves heavily - seriously heavily - in debt to an East End hard man and his enforcers after a crooked card game. Overhearing their...
 • Pantera rozë 2 (2009)

  image
  Steve Martin. Pas vjedhjes së një serie stolish legjendare, nder të cilat dhe i paçmueshmi diamanti i Panterës Rozë, shefi i policisë detyrohet t'ia besojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.