Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bazuar në jetën e modeles somaleze Waris Dirie. Në moshën 13-vjeçare u arratis drej Londrës për një jetë më të denjë. Pas shumë vështirësive, ajo zbulohet si modele dhe shfytëzon famën për të sensibilizuar botën mbi gjymtimit gjenital të femrave.

Fotot

Lulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirësLulja e shkretëtirës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hidden Away (2020)

  image
  Antonio is expelled from Switzerland to Italy against his will. For years he lives in poverty in the Po floodplains, but he never gives up his passion for...
 • Vajzeri e keputur (1999)

  image
  Angelina Jolie, fituese e çmimit Oskar dhe e Globit te Arte si aktorja dytesore. I bazuar në historine e vërtetë të një vajze të re e cila kaloi një periudhe...
 • Ringjallje: histori e hauard vintosnit (2010)

  image
  Rilindja e një kampioni të vërtetë britanik: Histori e vërtetë. Si i ri, Hauard Uinston ishte një nga talentet më të mëdhenj në boksin amator. Me disa tituj të...
 • Jeta E Një Djali (1993)

  image
  Robert De Niro, Leonardo DiCaprio, Ellen Barkin. Historia e marrëdhënieve të një adoleshenti të viteve '50 me njerkun e tij abuziv. Bazuar tek kujtimet e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.