Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(144 Voto)

PëRMBLEDHJE

Tom Hardy, Charlize Theron. Nga regjisori George Miller, vjen kapitulli i IV, i aventurës së jashtëzakonshme Maksi i çmendur. Në një botë post-apokaliptike, Maksi bashkon forcat me një luftëtare misterioze, në përpjekje për të mbijetuar.

Fotot

Maksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëmMaksi i çmendur: Udhëtimi i furishëm

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Beteja e së ardhmes (1997)

  image
  Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer. Kandidat për çmimin Oskar! Në të ardhmen e largët, një grup ushtarësh të hapësirës, nisen drejt një planeti alien,...
 • Kryengritësja (2015)

  image
  Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet. Ne arrati nga liderja e Eruditëve, Xhenina divergjentët Tris dhe Katër, vihen në kërkim të aleatëve që mund t'i...
 • Goxilla (2014)

  image
  Aaron Taylor-Johnson. Në 1954-ën qeveria u përpoq ta shkatërronte përmes shpërthimeve nukleare. Tani, Goxilla kthehet sërish për të rivendosur ekuilibrat,...
 • Doktrina (2020)

  image
  John David Washington, Robert Pattinson. Në botën e errët të spiunazhit ndërkombëtar, një operativ i CIA-s, i njohur si 'Protagonisti' rekrutohet nga një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.