poster

L'amore non ha prezzo

A Decent Proposal (2007)


Vlerësimi: 3.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Life is going incredibly well for Tia McLealand. Her career is flying and she's fallen in love. But a single phone call changes everything. Her new love, Nick, is killed in a climbing accident. Pregnant with his child, she makes the practical decision to marry a rich and powerful man. Years later, Tia begins to suspect foul play. Can she take on the powers that be to get her life back and protect her son?

Fotot

L'amore non ha prezzoL'amore non ha prezzo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gruaja e zhdukur (2014)

  image
  Bazuar në romanin bestseller. Nik Dun raporton se gruaja e tij është zhdukur, por gënjeshtrat dhe sjellja e tij e çuditshme e bëjnë atë të dyshuarin kryesor....
 • Dashnori Djallëzor (2002)

  image
  Charles Berling, Chloë Sevigny; Deri ku mund ta çojë njeriun egoja profesionale dhe ajo personale? Pse një veprim në dukje naiv mund ta ndërlikojë jetën e një...
 • Kadife blu (1986)

  image
  K.Maclachlan, I.Rossellini. Një njeri gjen një vesh të prerë në qytezën e tij model. Pas një hetimi të ethshëm, ai bashkë me vajzën e tij do ta gjejnë veten...
 • Lirimi (2004)

  image
  Robert Redford, Helen Mirren, William Dafoe. Ata janë çifti ideal. Kanë një biznes të suksesshem, jetojnë në periferine e qete, kanë dy femije të rritur dhe kjo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.