PËRMBLEDHJE

Keli Karteri është një vajzë e thjeshtë që punon për stilistin e famshëm parizien, Françesko. Ajo ëndërron të disenjojë këpucë për të, por nuk arrin tia tërheqë vëmendjen, derisa një ditë takon në rrugë një zanë zemërmirë.

Fotot

Këpucët Magjike

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të sapomartuarit (2003)

  image
  Ashton Kutcher, Brittany Murphy. Një çift i ri të sapomartuarish nisen në udhëtim për muajin e mjaltit, por rrugës do të hasin shumë pengesa të cilat do të vënë...
 • Një dhe e vetmja (1999)

  image
  Syz e cila punon në klinikën e bukurisë përpiqet të jetojë një jetë normale me burrin e saj italian, e vetmja gjë që i mungon është kuzhina e re, dhe gjithçka do...
 • 5 vjet fejesë (2012)

  image
  Jason Segel, Emily Blunt. Pas një viti së bashku, Tom i propozon të dashurës së tij, për t'u martuar. Por planet e tyre për dasmën, për një arsye apo një tjetër...
 • Një princ në Nju Jork (1988)

  image
  Eddie Murphy. Ne nje mbreteri te larget jetonte nje princ Afrikan. Kishte dhjetera sherbetore te perkushtuar dhe detyrimet e bezdisshme te nje prejardhjeje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.