PËRMBLEDHJE

Follow the lives of Viago (Taika Waititi), Deacon (Jonathan Brugh), and Vladislav (Jemaine Clement) - three flatmates who are just trying to get by and overcome life's obstacles-like being immortal vampires who must feast on human blood. Hundreds of years old, the vampires are finding that beyond sunlight catastrophes, hitting the main artery, and not being able to get a sense of their wardrobe without a reflection-modern society has them struggling with the mundane like paying rent, keeping up with the chore wheel, trying to get into nightclubs, and overcoming flatmate conflicts.

Fotot

What We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the ShadowsWhat We Do in the Shadows

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Për dashuri apo para (1993)

  Sot
  image
  Doug është një i ri që punon gjithë ditën si portier në një hotel luksoz, duke kursyer para për të bërë biznesin e tij ...
 • Nje aktore premtuese (2000)

  Sot
  image
  Yvon Rance është një zotëri elegant në moshë të mesme dhe me një parukë të përsosur. Ai është një berber i shkëlqyer, i cili në vendlindjen e tij, Bretanjë, fiton...
 • Shkolla e hajduteve (1986)

  Sot
  image
  Dalmacio, Amalio dhe Exhisto Siragi bëjnë punë të rëndomta për të fituar bukën e gojës, por një ditë thirren nga xhaxhai i tyre i pasur, i cili i bind që të...
 • Mafia Vret Vetëm Në Verë (2013)

  Sot
  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo komedi e zezë përfshin 20 vite të historisë së Sicilisë, nga viti 1970 deri në vitin 1990. Filmi vë në lojë bosët e mafias dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.