Vlerësimi: 4.0/10

Fotot

B-GirlB-GirlB-GirlB-Girl

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Family Romance, LLC (2019)

  e diel
  image
  Love is a business at Family Romance: a company that offers the substitute rental service. Founder Yuichi Ishii helps fulfill the dreams of his clients. Mahiro's...
 • Oslo (2021)

  e diel
  image
  Based on a true story, OSLO follows the secret back-channel talks, unlikely friendships, and quiet heroics of a small but committed group of Israelis and...
 • Dielli i asaj mbrëmje (2009)

  e diel
  image
  Një fermer i moshuar tenesian kthehet në fshatin e tij dhe duhet të përballohet me tradhëtinë e familjës, shfaqjen e armikut të vjetër dhe me humbjen e fermës së...
 • Mbrëmë (2010)

  e diel
  image
  Histori fillon me një çift i cili ndahet për një natë, kur bashkëshorti shkon në udhëtim biznesi me një kolege të cilën e pëlqen. Derisa ai provon të mos bjerë në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.