Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(35 Voto)

Fotot

ÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapiÇapi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kodi 8 (2019)

  image
  Në një qytet ku njerëzit me aftësi mbinjerëzore janë të diskriminuar dhe përndiqen pa pushim, një i ri me superfuqi, në nevojë të dëshpëruar për para, bëhet pjesë...
 • Beketi (2021)

  image
  John David Washington. Pas një aksidenti tragjik me makinë në Greqi, Beket, një turist amerikan, e gjen veten në qendër të një komploti të rrezikshëm politik dhe...
 • Kontrabanda (2012)

  image
  Mark Wahlberg, Kate Beckinsale. Kris nje ish kontrabandist, e ka lënë pas profesionin e vjetër dhe bën një jetë familjare. Por kur kunati i tij, humb një ngarkesë...
 • Goditja (2001)

  image
  Një hajdut i moshuar, shpreson të tërhiqet dhe të jetojë me paratë e fituara në mënyrë të paligjshme. Por një djalosh e bind që të kryejë edhe një grabitje të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.