poster

Jackass Presents: Bad Grandpa .5

Bad Grandpa .5 (2014)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jeff Tremaine

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Bad Grandpa .5 gives you a whole new perspective on the world of Irving Zisman with new scenes and pranks also featuring Spike Jonze as "Gloria" and Catherine Keener as Irving's wife "Ellie", plus a look at the evolution of Johnny Knoxville's naughty alter-ego, the makeup effects, and a behind-the-scenes peek at the idiocy it takes to make a hidden camera movie in public.

Fotot

Jackass Presents: Bad Grandpa .5Jackass Presents: Bad Grandpa .5Jackass Presents: Bad Grandpa .5Jackass Presents: Bad Grandpa .5Jackass Presents: Bad Grandpa .5Jackass Presents: Bad Grandpa .5

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arratisje nga Reuma Park (2016)

  image
  20 vjet pas performances së tyre të fundit, Aldo, Xhovani e Xhakomo, tashmë të moshuar, takohen në një park lojrash të braktisur, i kthyer në azil i sigurisë...
 • Motrat (2015)

  image
  Amy Poehler, Tina Fey. Dy motra vendosin të organizojnë nje festë të fundit epike, përpara se prindërit e tyre të shesin shtëpinë ku janë rritur...
 • Të trazuar por të lumtur (2014)

  image
  Claudio Bisio vjen në rolin e një psikoanalisti i cili pasi merr vesh se vuan nga nje sëmundje e rëndë, vendos të lërë punën... Të gjithë pacientët e tij,...
 • Terapia e çifteve (2009)

  image
  Vince Vaughn, Malin Akerman, Kristin Davis. Tre çifte në një ishull tropikal, që po shoqërojnë një çift me probleme martesore, zbulojnë se dhe parajsa e ka një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.