poster

Tage die bleiben

Tage die bleiben (2011)

Komedi, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

When novelist Andrea Dewenter dies in a car accident, the lives of her husband Christian, grown-up son Lars, and adolescent daughter Elaine go off the rails. For all three, the few days between Andrea's sudden death and her funeral turn into an emotional roller coaster that eventually shows them the virtue of being a family.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.