PËRMBLEDHJE

Njerka e lig e Hirushes, ka marr një shkop magjik, që do ta përdorë, për të kthyer kohën pas dhe të shkatërrojë 'fundin e lumtur' të përallës së Hirushes. A do arrij ajo ta realizojë planin e lig apo dashuria do të triumfojë përsëri?

Fotot

Hirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohëHirushja 3 - Rikthim në kohë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të Dorit (2016)

  Sot
  image
  Filmi është vazhdim i filmit të vitit 2003, Në kërkim të Nemos. Peshku blu miqësor por harraq fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur.Gjatë kësaj aventure...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Fantastikët 2 (2018)

  Sot
  image
  Familja e parapëlqyer e heronjve kthehet sërish, por këtë herë, Helena është në qendër të vëmendjes, duke e lënë Bobin me Violetën dhe Deshin ne shtëpi,për tia...
 • Big Top Scooby-Doo! (2012)

  Sot
  image
  Scooby-Doo and the gang investigates the mystery of a chain of jewel robbery's exclusively reported that the robberies where made by werewolves. The team decides...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.