Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(289 Voto)

Fotot

Xhorxh Uoshington

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • E birësuara (2011)

  image
  Mélanie Laurent, Marie Denarnaud. Marrëdhënia e Lisës me motrën e saj të birësuar Marina, s'është më e njëjta që pas njohjes së Marinës me një djalë. Por...
 • Tre njerëz me guna (1985)

  image
  Tre partizanë nisen për të kryer detyrën. Në rrugë e sipër diktohen nga gjermanët që u vihen në ndjekje. Për t'u shpëtuar gjermanëve, bariu Xhemo përdor një...
 • Streha e zemrës (2013)

  image
  Një adoleshente shtatzanë ikën nga nëna e saj abuzive për të kërkuar babane i cili e mohon gjithashtu. Ajo detyrohet të jetojë rrugëve deri ditën kur një i huaj i...
 • Streha e re (1977)

  image
  Sigurimi i bukës në një fshat malor është shumë i vështirë. Jeta e banorëve të tij është ashpërsuar, por edhe pse mes vështirësive, Bidoja dhe Vera gjejnë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.