PËRMBLEDHJE

John McKenna is a spiritual being who is able to transform into bear, wolf or eagle. He lives in the forests of Tanglewood and has dedicated his life to protect them. One day a gang of evil lumberjacks led by Travis Thorne arrive Tanglewood to chop the forest down. McKenna cannot let this happen, and together with his new friends - Lords of the Tanglewood, a band of children who love to play in the forest - he battles against Thorne and his evil gang.

Fotot

Forest WarriorForest WarriorForest WarriorForest Warrior

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 300 2: Lindja e një Perandorie (2014)

  e martë
  image
  Gjenerali grek, Themistokliu, udhëheq sulmin kundër forcave pushtese persiane, që udhëhiqen nga njeriu/perëndi, Kserksi, dhe nga Artemisa, komandantja hakmarrëse...
 • Just Cause (1995)

  e martë
  image
  Bobby Earl is facing the electric chair for the murder of a young girl. Eight years after the crime he calls in Paul Armstrong, a professor of law, to help prove...
 • Alien Predator (2018)

  e martë
  image
  When a black ops team is sent to investigate the crash of an unidentified aircraft, they soon find themselves being hunted by the former occupants.
 • Njerëzit X: Gjenerata e Parë (2011)

  e martë
  image
  Erik Lensher zbuloi fuqitë e tij magnetike kur mamanë e tij e çuan në një kamp përqëndrimi. Sebastian Shoi e mori në zyrën e tij dhe i vrau të ëmën para syve të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.