Fotot

Lajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarëLajmësi duhet vrarë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Cudak (2021)

  e martë
  image
  Roman Cudakowski, for his friends Cudak, plays in a band at weddings and city parties. During the occupation, the musician did not do well. Entrances to the...
 • Xhon Goti - Kumbari i fundit (2018)

  e martë
  image
  Historia e Xhon Gotit, një prej kapove të kupolës mafioze në SHBA. I rritur në rrugë, Xhon Goti arrin të bëhet kreu i familjes Gambino, pasi kishte fituar besimin...
 • Deri në fund (2016)

  e martë
  image
  22 nëntor 1963. Presidenti Kenedi sapo është vrarë dhe presidenti i ri emërohet Lindon Xhonson. Një nga sfidat më të mëdha të qeverisjes së tij është miratimi i...
 • Pushteti i hijes (2018)

  Sot
  image
  Historia e Dick Cheney, i cili në heshtje ushtroi një fuqi të jashtëzakonshme si Zëvendës President i George W. Bush, duke ndryshuar vendin dhe globin në mënyra...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.